Second BIG Assignment for MATS Bootcamp 2019

Second BIG Assignment for MATS Bootcamp 2019

De grote opdracht voor maart was het ontwerpen van een peper en zout setje. De mini opdracht die er aan vooraf was gegaan, was het tekenen van twee dingen die bij elkaar horen: zon en maan, man en vrouw, moeder en kind, patat met mayonaise en ga zo maar door. Dit zonder te weten wat de grote opdracht zou zijn. De schetsen die ik daarvoor heb gemaakt, zijn de moeite van het tonen niet waard, dus ik plaats meteen de uiteindelijke illustratie van het setje. Ik wilde het dicht bij huis houden, dacht aan mijn stad Amsterdam en dit kwam er uit. Ik vind de illustratie erg leuk geworden. Ik zou hem ook als print kunnen aanbieden.
De complete gallery van maart met de werken van alle deelnemers is hier te zien.

Salt and pepper shakers in the shape of old Amsterdam canal houses

The big assignment for March was to design a set of pepper and salt shakers. The mini assignment that preceeded this was to draw all kinds of pairs that belong together, like sun and moon, man and woman, woman and child, French fries and ketchup and so forth, without knowing what the big assignment was going to be. The sketches that I drew for the mini are not worth showing, so I’ll only post the final illustration. I wanted to keep it close to home, thought of my city and then this came out. I am very pleased with it and I think I could even offer it as a print.
Look here for the complete March gallery with the works of all the MATS students.

Daniëlle Roeleveld

Mijn naam is Daniëlle. Ik werk vier dagen in de week als secretaresse aan een universiteit maar mijn grootste passies zijn fotografie en schilderen. In mijn tienerjaren kreeg ik mijn eerste camera en sindsdien heb ik altijd gefotografeerd. Naast fotografie hou ik ook erg van kunst, kostuums, koken en reizen. In 2011 ben ik begonnen met Miksang Contemplatieve fotografie, een kunstvorm die in het Shambhala boeddhisme zijn wortels heeft. Bij contemplatieve fotografie gaat het om puur waarnemen, ik vertel er onder het tabje ‘Everyday Art’ meer over. Het leven kan voor mij heel simpel zijn: ik ben blij wanneer ik na een wandelingetje in de buurt met een paar ‘mooie’ foto’s thuis kom. In 2015 ben ik naast mijn werk als zzp’er begonnen in de yoga en fotografie. Via mijn werk heb ik reeds een aantal opdrachten gekregen, daar laat ik wat van zien onder ‘Portfolio’. Samen met Kees de Witt Wijn heb ik een aantal workshops opgezet in yoga, meditatie en contemplatieve fotografie.

Geef een reactie

Close Menu