Commission: Capturing conference about Freedom

Commission: Capturing conference about Freedom

Internationale conferentie over Universele Verklaring voor de Rechten van de Mens op de VU

Minister Grapperhaus

Gisteren mocht ik het begin van de internationale conferentie over Universele Verklaring voor de Rechten van de Mens vastleggen op de Vrije Universiteit te Amsterdam, georganiseerd door het Centrum voor Religie en Recht. Minister Grapperhaus van Justitie en Veiligheid kwam de conferentie openen in aanwezig van de rector magnificus van de VU en decaan Bouwens van de faculteit der Rechten.
Lees hier meer over het programma.

Van links naar rechts: rector VU, minister mr. dr. F.B.J. Grapperhaus, dr. C. van den Broeke en prof. mr. J.W. Sap

Yesterday I had the privilege of capturing the international conference about The Relevance of the Freedom of Thought, Conscience and Religion, organized by the Centre for Religion and Law at Vrije Universiteit Amsterdam. Minister Grapperhaus of Justice and Safety came to open the conference which was also attended by the rector magnificus and dean Professor Bouwens of the Faculty of Law.
Read more about the program
here.

Audience of the conference
Far left: rector magnificus V. Subramaniam of Vrije Universiteit
From left to right: rector magnificus, minister Grapperhaus, dean Bouwens

Daniëlle Roeleveld

Mijn naam is Daniëlle. Ik werk vier dagen in de week als secretaresse aan een universiteit maar mijn grootste passies zijn fotografie en schilderen. In mijn tienerjaren kreeg ik mijn eerste camera en sindsdien heb ik altijd gefotografeerd. Naast fotografie hou ik ook erg van kunst, kostuums, koken en reizen. In 2011 ben ik begonnen met Miksang Contemplatieve fotografie, een kunstvorm die in het Shambhala boeddhisme zijn wortels heeft. Bij contemplatieve fotografie gaat het om puur waarnemen, ik vertel er onder het tabje ‘Everyday Art’ meer over. Het leven kan voor mij heel simpel zijn: ik ben blij wanneer ik na een wandelingetje in de buurt met een paar ‘mooie’ foto’s thuis kom. In 2015 ben ik naast mijn werk als zzp’er begonnen in de yoga en fotografie. Via mijn werk heb ik reeds een aantal opdrachten gekregen, daar laat ik wat van zien onder ‘Portfolio’. Samen met Kees de Witt Wijn heb ik een aantal workshops opgezet in yoga, meditatie en contemplatieve fotografie.

Geef een reactie

Close Menu